LIFE LATESTadapt

LIFE LATESTadapt rahvusvaheline töötuba

Töötuba toimub 13.-14.06.2023.

1. päev 9.30-17.10 – Sissejuhatus, moderaator: Martinš Grels, MoEPRD; Linnaroheline infrastruktuur – kaardistamine, hindamine ja planeerimine; Linnade rohestamise plaanid, moderaator: Anda Ruskule, Balti Keskkonnafoorum- Läti

2. päev 9.00-16.30 – Linnade Looduspõhised lahendused, moderaatorid: Kristine Kedo/Annija Danenberga, MoEPRD

Asukoht: Keskkonnakaitse ja regionaalarengu ministeerium, Riia, Läti

Töötoa eesmärk on toetada teadmiste ja kogemuste edasiandmist kogu Euroopast linna rohelise infrastruktuuri ja kliimaga kohanemise planeerimise vallas ning arutada sobivaid lähenemisviise, mida LIFE LATESTadapt projektis rakendada. Töötoa käigus arutatakse erinevaid looduspõhiste ja linnade rohestamise projekte, nendega kaasnevaid hüvesid ja probleeme . Toimub rühmatöö, mille raames saavad osalejad välja pakkuda erinevaid ideid, kuidas jõuda looduspõhiste lahendusteni erinevate suurustega kohalikes omavalitsustes ning kuidas oleks võimalik muuta elanike ja omavalitsuste mõtteviisi, et jõutakse nende lahenduste rakendamiseni.

juuni 13 - 14 2023
Expired!