Postitatud Lisa kommentaar

Kutse linnaplaneerimise ja innovatsiooni häkatonile LifeHack Valmiera!

13. mai kuni 17. mai toimub Valmieras linnaplaneerimise ja innovatsiooni häkaton LifeHack Valmiera, mis keskendub looduspõhiste lahendustega (NBS) kohanemiseks ja uuenduslike sensortehnoloogiate rakendamiseks.  Nelja päevane sisukas üritus hõlmab veebipõhist koostööd ja kohapealset finaalüritust Valmieras. Meeskonnad võistlevad 5000 eurose auhinnafondi nimel kõige uuenduslikumate, tõhusamate ja mõjusamate lahenduste väljatöötamisel.

LifeHack Valmiera kutsub kõiki kaasamõtlejaid ja tegijaid, sealhulgas üliõpilasi, tehnoloogiaeksperte, spetsialiste keskkonnateaduste, linnaplaneerimise, inseneriteaduse, infotehnoloogia ja arhitektuuri vallast. Ootame osalema kõiki meeskondi ja üksikisikuid, kes on valmis rakendama oma teadmisi ja oskusi reaalsetes tingimustes, et viia Valmieras läbi olulisi keskkonnaalaseid lahendusi.

Osalejaid ootab ees kuus väljakutset, mille eesmärgiks on suurendada linnade vastupanuvõimet ja ökoloogilist jätkusuutlikkust, keskendudes muu hulgas uuenduslikele lähenemisviisidele, nagu vastupanuvõime üleujutuste korral, kuumasaarte korral ja vee kvaliteedi parandamise probleemide lahendamisel.

LifeHack Valmiera häketonil on osalejatel võimalus suhelda Valmiera linna, Riia Tehnikaülikooli, Jelgava Maaülikooli, Vidzeme Tehnikaülikooli, Tallinna Tehnikaülikooli, Tartu Ülikooli, Eesti Maaülikooli ja teiste valdkonna spetsialistidega. Eksperdid pakuvad tuge ja abi, tagades kõigile osalejatele vajalikud andmed ja teadmised tõhusate lahenduste väljatöötamiseks.

Eelnevalt toimub 08.mail LifeHack Valmiera häkatoni veebipõhine info- ja meeskonna moodustamise sessioon.  Registreerimise tähtaeg on 12. mai 2024.

Lisainfo ja registreerimine LifeHack Valmiera häkatoni veebilehel: https://lifehackvalmiera.hacktribe.co

Ootame teid osalema LifeHack Valmiera üritusel, kus teie uuenduslikud lahendused võivad midagi reaalselt muuta!

Häkaton toimub LIFE programmi 2021-2027 projekti LIFE LatEstAdapt raames, mida kaasrahastavad Euroopa Liit, Läti Vabariigi Riiklik Regionaalarengu Agentuur ja Eesti Vabariigi Kliimaministeerium. Kõik välja toodud seisukohad ja arvamused on autori(te) omad ega pruugi kajastada Euroopa Liidu, CINEA või rahastajate seisukohti. Euroopa Liit ega abi andev asutus ei vastuta välja toodud seisukohtade ja arvamuste eest.

Kontaktandmed:
Jurijs Kondratenko, Riia Tehnikaülikool, Jurijs.Kondratenko@rtu.lv
Karlis Skuja, Riia Tehnikaülikool, karlis.skuja_1@rtu.lv.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga